درخواست شما با موفقیت ثبت شد.
منتظر دریافت پیامک باشید.
متاسفانه خطایی در ثبت درخواست شما بوجود آمده است.
لطفا بعدا دوباره امتحان کنید
درخواست شما یک بار پردازش شده است.
لطفا دقایقی دیگر مجددا امتحان کنید.
تعداد دفعات مجاز درخواست شما به پایان رسیده است.

راه نجات فروشنده درونگرا

  • 2 آذر 1400
راه نجات فروشنده درونگرا

شغل فروشندگی و مغازه داری به افرادی نیاز دارد که بتواند با محیط اطراف خود به سادگی ارتباط برقرار کند. درواقع فروشنده درونگرا باید شخصیتی برون گرا از خود به نمایش بگذارد. زمانی که به عنوان یک فروشنده درونگرا نتوانی با محیط اطراف خود و مشتریانی که به مغازه ات مراجعه می کنند ارتباطی موثر برقرار کنی درون گرا بودن می تواند تاثیراتی منفی بر روی کسب و کار داشته باشد.

برای داشتن یک کسب و کار موفق باید با مردم راحت باشی

زمانی که بتوانی با مشتریان ارتباط برقرار کنی و از صحبت کردن با آن­ها لذت ببری، می توان گفت که تو یک فروشنده برون گرا هستی که به نوعی این قابلیت را داری که مشتریان خود را تحت تاثیر قرار دهی و آن ها را تشویق به خرید کنی.

برای تقویت برونگرایی...

اعتماد به نفس خود را تقویت کن

تحقیقات نشان می­دهد که بسیاری از افراد به دلیل نداشتن اعتماد به نفس کافی، دارای  شخصیتی درون گرا هستند. به همین دلیل توصیه می شود که به عنوان یک فروشنده از هر ترفندی که ممکن است برای تقویت اعتماد به نفس خود استفاده کنی.

از افراد برون گرا کمک بگیر

گاهی نیز ممکن است شخصیت افراد درون گرا قابل تغییر نباشد، در چنین شرایطی اگر متوجه شدی که کسب و کارت در حال آسیب دیدن است، توصیه می شود تا به دنبال شخصیت مکمل برای همکاری باشی. درواقع یک همکار که دارای شخصیت برون گرا است، می تواند به تو در رسیدن به اهدافت کمک کند.

در نظرات بنویس آیا یک فروشنده درون گرا هستی یا برون گرا؟

نظرات
  1. میلاد

    24 بهمن 1400

    هم درون گرا و برون گرا

نظر بدهید!
code

حساب کتاب طلب | بدهی را رایگان شروع کن!

منتظر چه هستی؟ سادگی سود است. دفترحساب راحت و سریع رقم