درخواست شما با موفقیت ثبت شد.
منتظر دریافت پیامک باشید.
متاسفانه خطایی در ثبت درخواست شما بوجود آمده است.
لطفا بعدا دوباره امتحان کنید
درخواست شما یک بار پردازش شده است.
لطفا دقایقی دیگر مجددا امتحان کنید.
تعداد دفعات مجاز درخواست شما به پایان رسیده است.

کلماتی که فروش را افزایش می دهند.

  • 12 مهر 1400
کلماتی که فروش را افزایش می دهند.

زمانی که می خواهی فروش خود را افزایش دهی، بهتر است تا در گام نخست سعی کنی تا به نیاز مشتری توجه داشته باشی. اما در گام های بعد می توانی با استفاده از ترفندهای جلب توجه برای مشتری، به فروش و درآمد بیشتری دست پیدا کنی.

اما چه ترفندهای ساده، اما موثری وجود دارد که باعث جلب توجه مشتری، و افزایش فروش می شوند؟

  • اولین

کلمه اولین جزء کلماتی است که می تواند باعث شود این حس در مشتری ایجاد شود که مغازه تو اولین فروشگاهی است که اقدام به فروش کالای مورد نظرشان را کرده است. از نظر مشتری اگر مغازه تو اولین باشد، پس می توانی بهترین هم باشی.

  • بزرگتری

زمانی که مشتری متوجه شود فروشگاه و یا مغازه ای بزرگتر وجود ندارد، با خیالی آسوده سعی می کند تا کالای مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کند. زیرا این تصور برای او وجود دارد که در هیچ کجای دیگری نمی تواند به چنین تنوع کالایی، دسترسی داشته باشد.

  • مرکز

از نگاه مشتری، مرکز به این معناست که شما معتبر ترین فروشنده در یک منطقه مشخص هستید. به نوعی می توان گفت که استفاده از کلمه مرکز می تواند اعتبار کسب و کار تو را افزایش دهد.

  • نمایندگی

زمانی که مشتری بر روی تابلوی مغازه و یا کارت ویزیت، کلمه نمایندگی را بخواند، با اعتماد بیشتری نسبت به کالای مورد نظر، اقدام به خرید می کند. زیرا از اصل بودن و یا تقلبی نبودن آن اطمینان حاصل می کند.

  • جشنواره

احتمالا کلمه جشنواره را در مورد برخی از برندهای مطرح در بازه های زمانی مختلف شنیده ای. به عنوان مثال ممکن است یک برند معروف لوازم خانگی در فصل تابستان با برگزاری جشنواره، و ارائه تخفیفات ویژه سعی کند تا مشتریان را به سمت فروشگاه خود جذب کند. در نتیجه با استفاده از کلمه جشنواره و ایجاد حس مثبت در مشتری، می تواند فروش خود را افزایش دهد.

دقت داشته باش که گاهی به همین سادگی، و با استفاده از چند کلمه می توان به فروش و درآمد بیشتری دست پیدا کرد.

به عنوان خریدار و یا فروشنده، فکر می کنی چه  کلمات دیگری وجود دارد که می تواند تاثیرات مثبت در جهت جلب توجه و اعتماد مشتری ایجاد کند؟ لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذار.

نظرات

بی صبرانه منتظر شما هستیم!

نظر بدهید!
code

حساب کتاب طلب | بدهی را رایگان شروع کن!

منتظر چه هستی؟ سادگی سود است. دفترحساب راحت و سریع رقم