درخواست شما با موفقیت ثبت شد.
منتظر دریافت پیامک باشید.
متاسفانه خطایی در ثبت درخواست شما بوجود آمده است.
لطفا بعدا دوباره امتحان کنید
درخواست شما یک بار پردازش شده است.
لطفا دقایقی دیگر مجددا امتحان کنید.
تعداد دفعات مجاز درخواست شما به پایان رسیده است.

چرا فروش و درآمد ثابت می ماند؟

  • 29 شهریور 1400
چرا فروش و درآمد ثابت می ماند؟

بسیاری از افراد پس از راه اندازی کسب و کار خود با این مشکل مواجه می شوند که نمی توانند فروش و درآمدشان را افزایش دهند. چنین مشکلی می تواند در بلند مدت یک کسب و کار را با مشکلات مالی درگیر کند.

اگر تو هم با مشکی ثابت ماندن فروش و درآمد مواجه هستی، تکنیک های زیر را امتحان کن.

سعی کن قدرت خود را بالا ببری

راه اندازی و نگهداری یک کسب و کار درست مانند شرکت کردن در یک مسابقه است. اگر بخواهی در هر مسابقه ای پیروز شوی، نیاز داری تا قدرت خود را بالا ببری و با نیرویی فراتر از دیگران به مسیرت ادامه دهی.

اهداف خود را تغییر بده

گاهی ممکن است ثابت ماندن فروش و درآمد به این دلیل باشد که هدف درستی را انتخاب نکرده باشی، پس اگر با این مشکل مواجه هستی، اهداف خود را باز بینی کن، و در صورت نیاز آن ها را تغییر بده تا بتوانی فروش و درآمد را بالا ببری.

خلاقیت خود را افزایش بده

خلاقیت می تواند وجه تمایز تو نسبت به رقبا باشد. به همین دلیل نیاز داری تا خلاقیت خود را افزایش دهی. حتی اگر که لازم است از دیگران کمک بگیر، و سعی کن خلاقیت خود را با سلیقه مشتری هماهنگ کنی.

چیزی که نیاز است تا به آن توجه داشته باشی این است که، کسب و کار و فعالیت تو باید دائما در حال تغییر باشد. البته نیاز است تا این تغییرات با تغییر تکنولوژی و خواسته مشتریان هماهنگ باشد.

گاهی ممکن است تغییرات، به اجناس و کالایی که می فروشی مربوط باشد. اما گاهی نیز ممکن است تغییرات و خلاقیت به دکور و فضای مغازه مربوط باشد. اما در هر صورت نیاز است تا با افزایش خلاقیت، تغییر اهداف و افزایش قدرت، فروش و درآمد خود را افزایشی کنید.

به عنوان یک فروشنده فکر می کنی چه چیزهای دیگری باعث ثابت ماندن فروش و درآمد می شوند؟

نظرات

بی صبرانه منتظر شما هستیم!

نظر بدهید!
code

حساب کتاب طلب | بدهی را رایگان شروع کن!

منتظر چه هستی؟ سادگی سود است. دفترحساب راحت و سریع رقم