درخواست شما با موفقیت ثبت شد.
منتظر دریافت پیامک باشید.
متاسفانه خطایی در ثبت درخواست شما بوجود آمده است.
لطفا بعدا دوباره امتحان کنید
درخواست شما یک بار پردازش شده است.
لطفا دقایقی دیگر مجددا امتحان کنید.
تعداد دفعات مجاز درخواست شما به پایان رسیده است.

روش فرش عظیم زاده: اول از فروش مطمئن شو بعد خرید کن

  • 16 تیر 1400
روش فرش عظیم زاده: اول از  فروش مطمئن شو بعد خرید کن

آقای احد عظیم زاده به عنوان یکی از بزرگترین فروشندگان فرش ایران شناخته شده است. آقای عظیم زاده قبل از این که فرش تولید کند به بازار رفت و پرس و جو کرد که چه نوع فرشی ، فروش خوبی داره و مردم خوب میخرند.

بعد از پرس جو،  عظیم زاده فهمید که فرش گرد در بازار کم است و اگر کسی فرش گرد درست کند مردم رو براحتی آنرا میخرند. بنابراین عظیم زاده شروع کرد به تولید فرش گرد و به محض تولید فرش هاش،  همگی فروش می رفت.

یک مغازه دار دیگر به نام آقای شجاع که مانتو می فروخت روش دیگری استفاده می کرد که مطمئن شود اجناس مغازه اش فروش می روند یا نه . آقای شجاع یکی دو نمونه مانتو می آورد و می گذاشت جلوی دید مردم. آنوقت هر مانتویی که زودتر فروش می رفت و مردم درخواست بیشتری داشتند می فهمید که باید از اون نوع  مانتو تعداد زیادی تهیه کند و روی مانتو دیگری سرمایه اش رو تلف نکند.

خیلی از مغازه دارهای تازه کار،  به خرید میروند و طبق سلیقه خودشان تعداد زیادی خرید می کنند ! و به مغازه شان بر میگردند و منتظر می شوند تا مشتری بیاید و آن جنس ها رو بخرد .

اینجور کاسب کار  غافل هستند  از اینکه مشتری های کمی سلیقه شان مثل سلیقه مغازه دار است و برای همین جنس های این مدل مغازه دار ها کمتر فروش می رود و متاسفانه قسمت زیادی از سرمایه آنها صرف اجناسی می شود که فروش بالایی ندارد.

پس همیشه اول باید از فروش جنس و کالایی مطمئن شویم و بعد برای خرید آن اقدام کنیم.

چه روش های دیگری برای اینکه همون اول از فروش اجناست مطمئن شوی را امتحان کرده ای؟ در قسمت نظرات بنویس

نظرات

بی صبرانه منتظر شما هستیم!

نظر بدهید!
code

حساب کتاب طلب | بدهی را رایگان شروع کن!

منتظر چه هستی؟ سادگی سود است. دفترحساب راحت و سریع رقم