درخواست شما با موفقیت ثبت شد.
منتظر دریافت پیامک باشید.
متاسفانه خطایی در ثبت درخواست شما بوجود آمده است.
لطفا بعدا دوباره امتحان کنید
درخواست شما یک بار پردازش شده است.
لطفا دقایقی دیگر مجددا امتحان کنید.
تعداد دفعات مجاز درخواست شما به پایان رسیده است.

بررسی یازده ویژگی که باید درباره ای ساخت فاکتور آنلاین با پی پینگ بدونی

 • 26 تیر 1399
بررسی یازده ویژگی که باید درباره ای ساخت فاکتور آنلاین با پی پینگ بدونی
فروش
تو مقاله ی قبلی برات یه مقایسه  بین برنامه های ساخت فاکتور آنلاین روی موبایل انجام دادم، اگه نخوندی برو بخون چون می تونه  دردسرات رو کم کنه. تو این مقاله درباره تجربه ی ساخت فاکتور آنلاین با پی پینگ برات میگم تا کارت رو راحت تر کنم. صدور فاکتور آنلاین یعنی از طریق سایت هایی مثل پی پینگ فاکتور فروشت رو بسازی و برای مشتری از طریق ایمیل بفرستی تا پرداختش کنه. فرقی که این سیستم  با برنامه های فاکتور فروش موبایل داره درامکان پرداخت آنلاین مشتریه.

ساخت فاکتور آنلاین با پی پینگ چه خوبی هایی داره؟

فاکتور آنلاین
 • محیطش ساده ست
اولین خوبی که پی پینگ داره ساده بودنشه به صورتی که از زمان ورودت به سایت و ثبت نام و ثبت فاکتور از پنج دقیقه بیشتر طول نمیکشه  و راحت میتونی به کارت برسی و اذیت نمیشی.
 • امکان ارسال برای مشتری رو داره
تو این سامانه می تونی از طریق ایمیل فاکتور رو برای مشتریت ارسال کنی تا هم خیال خودت  راحت بشه وهم مشتریت.
 • امکان یادآوری داره
وقتی داری فاکتور می سازی می تونی یه پیام یادآور برای مشتری بسازی تا ازطریق ایمیل براش بفرسته. فاکتور آنلاین
 • امکان ضمیمه کردن فایل و نوشتن متن اختصاصی داره
توی فاکتورت می تونی برای مشتری هر متنی که دوست داری رو بنویسی هم چنین می تونی فایل با حداکثر حجم 50 مگابایت رو توش ذخیره کنی که میتونه برای ضمیمه کردن رسید های بانک و چک هات به کارت بیاد.
 • امکان خروجی گرفتن با اکسل رو داره
می تونی از سامانه بخوای تا فایل نهایی فاکتورات رو به صورت اکسل بهت تحویل بده که میتونی ازش برای ساخت دفتر کل در اکسل استفاده کنی یا اگه حسابدار داری میتونی به طور شفاف بهش مشخصات فاکتور هات رو تحویل بدی. اگه نمیدونی که چجوری باید دفتر کل رو با اکسل بسازی این مقاله رو بخون.
 • امکان زمان بندی داره
می تونی برای ثبت فاکتور و تکرار اون زمان تعیین کنی تا سر ماه به طور خودکار یه فاکتور جدید با مشخصاتی که بهش دادی رو برات به صورت تکراری ثبت کنه. مثلا  وقتی که میخوای اشتراک باشگاه بدنسازی بفروشی دیگه نیازی به گذاشتن وقت برای درست کردن فاکتور تو هرماه نیست و این قابلیت این کار رو برات خودکار انجام میده.
 • درگاه پرداخت آنلاین داره
مشتریت می تونه فاکتورت رو به صورت آنلاین از طریق درگاه پرداخت پی پینگ پرداخت کنه و اذیت نمیشه.
 • امکان ضمانت بازگشت وجه داره
اگه تا یک ماه بعد ازخرید طرح ها  دیگه علاقه ای به استفاده نداشتی این سامانه پولت رو برمی گردونه.  

ساخت فاکتور آنلاین با پی پینگ چه بدی هایی داره؟

زمان تسویه قاکتور آنلاین
 • مدت زمانی که برای تسویه حسابت طول میکشه زیاده
وقتی که مشتریت فاکتور رو پرداخت کرد وارد حساب پی پینگ میشه و بعد از کسر کارمزد می تونی حسابت رو تسویه کنی که زمان زیادی رو ازت می گیره و پول مستقیم وارد حسابت نمیشه.
 • قیمت طرح هاش و کارمزدش زیاده
قیمت بسته های نقره ای، طلایی و پلاتنیومی این سامانه بالاست و ممکنه برای کاسب خرد صرفه اقتصادی نداشته باشه. به فرض اگه تو ماهی پنج میلیون در میاری و بخوای طرح نقره ای رو انتخاب کنی باید 499 هزار تومن برای خرید بسته بدی و به ازای هر معامله 1 میلیون تومنی باید ده هزار تومن کارمزد پرداخت کنی که یکم زیاد پات میوفته. اگه می خوای درباره ی دفتر حساب آنلاین بیشتر بدونی اینجا کلیک کن.
 • امکان خرابی سایت وجود داره 
بعضی موقع ها که با این سامانه در حال صدور فاکتورآنلاین هستی  سایتش خراب و از دسترس خارج میشه. مثلا وقتی که من باهاش در حال کار کردن بودم از دسترس خارج شد البته این اتفاق همیشه برام نیوفتاده و فقط دو دفعه اتفاق افتاده است.

حالا از پی پینگ استفاده کنم یا نه؟

تو این مقاله برات از خوبی ها و بدی های پی پینگ گفتم و برات توضیحشون دادم، اگه میخوای از دست سیستم دستی نوشتن فاکتور و پرداختش راحت بشی پی پینگ میتونه برات انتخاب خوبی باشه. تو هم حتما تا حالا از سیستم های مختلفی برای صدور فاکتور استفاده کردی و توی این زمینه خیلی روش ها رو امتحان کردی. برای همینه که من خیلی مشتاقم تا تجربه هاتو درباره صدور فاکتور بشنوم. درباره روش آنلاین صدور فاکتور چی فکر میکنی ؟ جوابت به این سوال رو همین پایین? در قسمت دیدگاه بنویس    
نظرات

بی صبرانه منتظر شما هستیم!

نظر بدهید!