درخواست شما با موفقیت ثبت شد.
منتظر دریافت پیامک باشید.
متاسفانه خطایی در ثبت درخواست شما بوجود آمده است.
لطفا بعدا دوباره امتحان کنید
درخواست شما یک بار پردازش شده است.
لطفا دقایقی دیگر مجددا امتحان کنید.
تعداد دفعات مجاز درخواست شما به پایان رسیده است.

افزایش فروش در مناسبت ها

  • 16 مهر 1400
افزایش فروش در مناسبت ها

اگر فروشنده و یا صاحب یک کسب و کار هستی نیاز است تا بدانی که در بازه های زمانی مشخص می توان به سود و فروش بیشتری دست پیدا کرد.

به مثال های زیر توجه کن

فروش ویژه به مناسبت سالگرد تاسیس فروشگاه

فروش ویژه از عید غدیر تا عید قربان

فروش ویژه پایان فصل

و ...

زمانی که تو در یک بازه زمانی مشخص، اقدام به فروش ویژه کالا و اجناس موجود در مغازه کنی، می توانی به شکل چشمگیری فروش خود را افزایش دهی. به طور کلی در مبحث روانشناسی فروش، این مورد بسیار اهمیت دارد که انگیزه خرید در مشتری ایجاد کنی.

اینکه مشتری حس کند به مناسبت سالگرد تاسیس فروشگاه می تواند اجناس و کالاهای مورد نظر خود را با قیمتی پایین تر خریداری کند، به طور ناخواسته برای خرید عجله می کند و بدون در نظر گرفتن بسیاری از موارد، اقدام به خرید می کند.

حتی گاهی برخی از فروشندگان این تجربه را داشته اند که تنها با استفاده از واژه فروش ویژه در مناسبت های مختلف توانسته اند با همان قیمت سابق و بدون اعمال هیچگونه تخفیفی فروش بالایی را تجربه کنند.

این مورد نشان دهنده این است که تنها با استفاده از چند واژه که مورد توجه مشتریان است، به عنوان یک فروشنده می توانی در یک بازه زمانی مشخص، فروش ویژه را تجربه کنی.

البته توصیه می شود که در مناسبت ها، فروشنده حتما قیمت اجناس را کاهش دهد. زیرا این ممکن است برخی از مشتریان متوجه شوند که هیچ تخفیفی بر روی اجناس اعمال نشده است. این اتفاق می تواند باعث از بین رفتن اعتماد مشتری و اعتبار کسب و کار شود.

نظرات

بی صبرانه منتظر شما هستیم!

نظر بدهید!
code

حساب کتاب طلب | بدهی را رایگان شروع کن!

منتظر چه هستی؟ سادگی سود است. دفترحساب راحت و سریع رقم