درخواست شما با موفقیت ثبت شد.
منتظر دریافت پیامک باشید.
متاسفانه خطایی در ثبت درخواست شما بوجود آمده است.
لطفا بعدا دوباره امتحان کنید
درخواست شما یک بار پردازش شده است.
لطفا دقایقی دیگر مجددا امتحان کنید.
تعداد دفعات مجاز درخواست شما به پایان رسیده است.

شکست مقدمه پیروزی در کسب و کار است

  • 21 مهر 1400
شکست مقدمه پیروزی در کسب و کار است

حتما این جمله را بارها شنیده ای که می گویند، شکست مقدمه پیروزی است. اما تا به حال به مفهوم این جمله فکر کرده ای که این جمله چه ارتباطی با کسب و کارهای موفق دارد؟

اگر بخواهیم کسب و کارهای موفق را مورد بررسی قرار دهیم، متوجه خواهیم شد که تمام آن ها در همان ابتدای آغاز فعالیت های خود و یا حتی در مراحل مختلف راه اندازی کسب و کار با شکست مواجه شده اند، اما در نهایت توانسته اند به موفقیت بزرگی دست پیدا کنند.

متاسفانه بسیاری از کسب و کارها زمانی که با مشکل مواجه می شوند، از ادامه فعالیت صرف نظر می کنند. در حالی که مشکلات به وجود آمده تنها نشان دهنده نقاط ضعف آن ها است، و با برطرف کردن آن ها می توانند به فعالیت های خود ادامه دهند.

اگر بخواهیم کسب و کارهای موفق را با کسب و کارهایی که فعالیت آن ها متوقف شده مقایسه کنیم، متوجه خواهیم شد که هر دو با شکست رو به رو شده اند، اما یکی از آن ها تسلیم شده و دیگری با انرژی بیشتری برای رسیدن به موفقیت تلاش کرده است.

توجه داشته باش اگر به تازگی اقدام به راه اندازی یک کسب و کار کرده ای، برای اینکه بتوانی در آینده تبدیل به یک کسب و کار موفق شوی، باید از تمام شکست­ های خود درس بگیری و سعی کنی تا میزان اشتباهات خود را کاهش بدهی.

آیا به عنوان یک فروشنده و یا صاحب کسب و کار با شکست رو به رو شده ای؟

چگونه توانستی از مشکلات به وجود آمده عبور کنی؟

لطفا تجربه و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذار.

نظرات

بی صبرانه منتظر شما هستیم!

نظر بدهید!
code

حساب کتاب طلب | بدهی را رایگان شروع کن!

منتظر چه هستی؟ سادگی سود است. دفترحساب راحت و سریع رقم