درخواست شما با موفقیت ثبت شد.
منتظر دریافت پیامک باشید.
متاسفانه خطایی در ثبت درخواست شما بوجود آمده است.
لطفا بعدا دوباره امتحان کنید
درخواست شما یک بار پردازش شده است.
لطفا دقایقی دیگر مجددا امتحان کنید.
تعداد دفعات مجاز درخواست شما به پایان رسیده است.

چه کسانی می توانند ثروتمند شوند؟

  • 21 مهر 1400
چه کسانی می توانند ثروتمند شوند؟

اگر بخواهیم افراد ثروتمند را مورد بررسی قرار دهیم، متوجه می شویم که اکثر آن ها زمانی ثروتمند شده اند که توانستند یک مشکل بزرگ را حل کنند.

به طورکلی بسیاری از مشکلات به شکلی هستند که مردم برای حل شدن آن ها حاضر هستند هزینه زیادی پرداخت کنند. در نتیجه آن کسی که بتواند از این فرصت استفاده کند، می تواند با حل مشکل ثروتمند شود.

اگر صاحب یک کسب و کار هستی و به دنبال ثروتی بیشتر هستی،  و یا قصد داری تا کسب و کار خود را با هدف ثروتمند شدن راه اندازی کنی، نیاز است تا به دنبال رفع مشکلاتی باشی که برای مخاطبان تو بسیار مهم هستند.

به مثال های زیر توجه کن.

یک نانوا را در نظر بگیر که سال ها است در این شغل فعالیت دارد، اما می خواهد درآمد و سود خود را افزایش دهد. بهترین کاری که یک نانوا می تواند برای ثروتمند شدن انجام دهد این است که از مشتریان خود نظر خواهی کند، و از آن ها بپرسد که ایجاد چه تغییراتی در نان می تواند برای آن ها بهتر باشد.

زمانی که نانوا سعی کند تا با ایجاد تغییرات طبق نظر مشتریان به مسیر خود ادامه دهد، بدون شک باعث شود تا مشتریان به سمت مغازه او جذب شوند.

همچین صاحب یک رستوران می تواند با پرسیدن نظر مشتریان خود، و یا بررسی سفارشات، و افزایش درصد پخت غذاهایی که بیشتر مورد توجه مشتریان هستند، سعی کند تا حس رضایت را در مشتریان ایجاد کند، تا در نهایت بتواند به درآمد بیشتری دست پیدا کند.

به این نکته توجه داشته باش هیچ وقت نمی توان بدون انجام یک حرکت بزرگ ثروتمند شد. این حرکت بزرگ در بسیاری از موارد می تواند شامل برطرف کردن نیاز مشتری باشد.

آیا تاکنون با حل یک مشکل توانسته ای به درآمد بیشتری دست پیدا کنی؟

فکر می کنی یک فروشنده برای حل مشکلات مشتریان از کجا باید شروع کند؟

لطفا نظر خود را با خوانندگان این مطلب به اشتراک بگذار.

نظرات

بی صبرانه منتظر شما هستیم!

نظر بدهید!
code

حساب کتاب طلب | بدهی را رایگان شروع کن!

منتظر چه هستی؟ سادگی سود است. دفترحساب راحت و سریع رقم