درخواست شما با موفقیت ثبت شد.
منتظر دریافت پیامک باشید.
متاسفانه خطایی در ثبت درخواست شما بوجود آمده است.
لطفا بعدا دوباره امتحان کنید
درخواست شما یک بار پردازش شده است.
لطفا دقایقی دیگر مجددا امتحان کنید.
تعداد دفعات مجاز درخواست شما به پایان رسیده است.

چهار وِِِیژگی که هر دفتر حساب باید داشته باشه؟

 • 15 تیر 1399
چهار وِِِیژگی که هر دفتر حساب باید داشته باشه؟
حسابداری و دفترحساب
حتما یادت که از زمان های قدیم تا زمان حال مردم به ویژه کاسب ها از دفتر حساب برای نوشتن طلب ها و بدهی هاشون استفاده می کردند مثلا وقتی یک مشتری به نام محمد ازشون دو تا کیسه برنج نسیه می خرید توی دفتر حساب می نوشتند محمد دو تا کیسه برنج نسیه گرفته و پنجاه تومنش رو داده و بقیش مونده یا اینکه وقتی از یک عمده فروش برنج می خریدن می نوشتند صد تا کیسه برنج از عمده فروش به قیمت چهار تومن خریدن. چرا دفتر حساب سنتی خوب نیست

چرا دفتر حساب سنتی خوب نیست؟

دفتر حساب سنتی برای مردم به ویژه کاسب ها یکسری دردسر ها داره که اعصابشون رو خورد میکنه.

پیدا کردن حساب و کتاب مشتری ها سخته

میخوای حساب یک مشتری به نام محمد رو پیدا کنی تا ببینی چقدر ازش طلب داری ولی اینقدر دفترت شلوغ و پراز نوشته است که نمیتونی پیداش کنی و کارت رو سخت میکنه.

دسترسی همه به حساب و کتابت

یه روز نشستی تو مغازت سرت گرم کارای خودت هست که بچه کوچکیت وارد میشه وقتی که تو حواست نیست میره سراغ دفتر حسابت و ازش به عنوان دفتر نقاشی استفاده میکنه.

گم شدن حساب و کتابت

مغازت اینقدر کثیف شده که نمیشه توش راه رفت برای همین تصمیم گرفتی که تمیزش کنی به شاگرد میگی این جمعه بیای تا مغازه رو تمیز کنیم، کارت که تموم شد میری خونه فرداش برمیگردی میخوای طلب ها و بدهی هات رو ببینی هرچی میگردی دفتر حسابت رو پیدا نمیکنی و میفهمی که دیروز تو تمیز کردن ها انداختیش بیرو ن وگمش کردی. برای اینکه کمکت کنم میخوام یک نرم افزار به نام دفتر حساب الکترونیکی رقم رو بهت معرفی کنم.

دفتر حساب الکترونیکی رقم چی کار میکنه؟

تو این نرم افزار برات یه فضایی آماده کردم که بتونی به سادگی طلب ها و بدهی هات رو ثبت کنی و دیگه موقع پیدا کردنشون به مشکل برنخوری و اعصابت خورد نشه. بزرگترین امکانی که داخل این نرم افزار داری وجود یک فضای ابری است که وقتی اطلاعاتت روش ذحیره میشه دیگه دردسر پا ک شدن حساب وکتابت رو نداری. فضای ابری از یکسری کامپیوتر بزرگ تشکیل شده که همیشه خودشون و اینترنتشون روشن است و میتونن اطلاعات زیادی رو ذخیره کنند حالا وقتی که اطلاعاتی روش قرار می گیره برای همیشه در دسترس است. دفتر حساب رقم رو دانلود ونصب کن

حالا بیا  دفتر حساب الکترونیکی رقم رو نصب کن

با این نرم افزار مشکلات و دردسر های دفتر حساب سنتی رو برات از بین بردم و برات کارات رو راحت و ساده کردم. میدونم که علاقمند شدی دفتر حساب الکترونیکی رقم رو نصب کنی برای همین برات  لینک رایگان دانلود از گوگل پلی رو میزارم تا بتونی که نصبش کنی.  
نظرات
 1. دو تا مغازه يه مجزا داريم و به یک ديگر شکاکی هستیم‌ چه کار باید بکنم. در این زمینه به من کمک کنید تشکر فراوان داريم

  • مجتبی خیر آبادی
   5 اردیبهشت 1400

   سلام خواهش می‌کنم

   لطفا اپلیکیشن رقم از کافه بازار یا گوگل پلی رو نصب کنید و به پشتیبانی رقم پیام بدید تا راهنمایی کنیم

نظر بدهید!
code

رقم نصب کن، حساب کتاب کن و لذت ببر!

منتظر چه هستی؟ با دفتر حساب طلب و بدهی رقم شروع کن و با ثبت رایگان اولین حساب کتاب از راحتی و سرعت آن لذت ببر