درخواست شما با موفقیت ثبت شد.
منتظر دریافت پیامک باشید.
متاسفانه خطایی در ثبت درخواست شما بوجود آمده است.
لطفا بعدا دوباره امتحان کنید
درخواست شما یک بار پردازش شده است.
لطفا دقایقی دیگر مجددا امتحان کنید.
تعداد دفعات مجاز درخواست شما به پایان رسیده است.

معرفی چهار سایت برتر آموزش حسابداری مغازه با اکسل

  • 22 تیر 1399
معرفی چهار سایت برتر آموزش حسابداری مغازه با اکسل
حسابداری و دفترحساب
تو نوشته های قبلی برات درباره ی نگهداری دفتر حساب در مغازه گفتم. اگه نخوندیش حتما برو بخون چون برای انجام حساب و کتاب مغازه ت و آموزش حسابداری با اکسل لازم و ضروریه. تو این نوشته می خوام برات چند تا  آموزش حسابداری در مغازه رو لیست کنم تا بتونی از بینشون انتخاب کنی و کارهای مغازه ت رو راحت تر کنی چون اگه این مورد رو یاد بگیری حجم کاریت کمتر میشه، راحت تر می تونی کار کنی و نظم کارات فوق العاده افزایش پیدا می کنه.

آموزش حسابداری مغازه با اکسل از طریق ویدیوهای آپارات

آپارات یکی از منابع خوب برای آموزش حسابداری با اکسل از طریق ویدیو هستش که می تونی تو کانالای مختلفش بگردی و ویدیوهاشو ببینی و بینشون انتخاب کنی. آموزش حسابداری با اکسل از طریق آپارات

آموزش حسابداری با اکسل از طریق خود آموز حسابداری نیاز

این سایت یکی از مکان هایه که آموزش حسابداری با اکسل رو ارایه میده. آموزش این سایت حدود 53 دقیقه ست و به همراه تست های بازاریابی و نسخه پی دی اف درساشونه. آموزش حسابداری مغازه با اکسل از طریق خودآموز دانا سرفصلای این دوره آموزش حسابداری مقدماتی از مفاهیم پایه، آموزش حسابداری با اکسل، آموزش حقوق و دستمزد، آموزش کلیه مباحث ارزش افزوده و مالیاتی، آموزش حسابداری بهای تمام شده، آموزش جامع حسابداری شرکت های پیمانکاری و آموزش تجزیه و تحلیل صورت های مالیه. البته اگه دوست داری درباره ی مالیات بدونی می تونی به این مقاله مراجعه کنی.

آموزش حسابداری مغازه با اکسل با ویدیو های پرشین حساب

یکی از مراجع معتبر حسابداری پرشین حساب هستش که برای کارهای مختلف حسابداری می تونی بهش مراجعه کنی. آموزش حسابداری مغازه با اکسل از طریق پرشین حساب این سایت معتبر ده ویدیو آموزشی رو به صورت رایگان در همین زمینه آماده کرده تا مخاطباش بتونن این مهارتو به طور کامل یاد بگیرن و از منافعش بیشتر بهره مند بشن.

آموزش حسابداری مغازه با اکسل از طریق سایت You can

روش این سایت آموزش رایگان از طریق مقاله به همراه عکسه که کار رو به صورت کامل به شما آموزش میده. آموزش حسابداری مغازه با اکسل با آموزش تصویری یو کن تعداد درس های این سایت هشت تاست که  موضوع کلاساش به ترتیب طراحی، تابع های پرکاربرد، تابع های مالی، پیغام های خطا در اکسل، صورت های مالی، نمودار، چاپ و گزارش گیری و بیشتر بدونیده.

آموزش کاربرد حسابداری در اکسل از طریق فرادرس

یکی از سایت های سرآمد در امر آموزش سایت فرادرسه  که آموزش های خوبی رو فراهم می کنه. این سایت در حال اماده سازی دوره آموزش کاربرد اکسل در حسابداری هستش که بین 4 تا 12 هفته آینده منتشر میشه. آموزش حسابداری مغازه با اکسل با فرادرس سرفصلای این دوره کار با توابع و فرمول نویسی در اکسل، مدیریت فایل و Work sheet، خلاصه سازی داده ها، آشنایی با Pivot Table، آشنایی با نمودار ها در اکسل، آشنایی با محاسبات مالی، آشنایی با حقوق و دستمزد، آشنایی با کسوات، آشنایی با بیمه و پاداش، توابع منطقی و متنی، توابع تاریخ و زمان، توابع جستجو و ارجاع و توابع ریاضیه.

تو این مقاله چی به معلوماتت اضافه کردم

تو این مقاله مشخصات پنج تا از بهترین دوره های آموزش حسابداری مغازه با اکسل رو برات گفتم تا بتونی بینشون مقایسه کنی و اونی که برات مناسبه رو انتخاب کنی. من دوست دارم از یه آدم کارکشته و باتجربه مثل تو چیز یاد بگیرم پس به من لطف کن و تو قسمت دیدگاه داستان هات رو برام بگو. بنرhttps://a.chabok.io/A2ne0j حالا تو با من حرف بزن. درباره ی استفاده از اکسل در حسابداری چی فکر میکنی؟ جوابت به این سوال رو پایین سایت توی قسمت دیدگاه برام بنویس. اگه سوال دیگه ای هم داری پایین سایت توی قسمت دیدگاه برام بنویس تا دراولین فرصت جوابتو بدم.
نظرات

بی صبرانه منتظر شما هستیم!

نظر بدهید!
code

رقم نصب کن، حساب کتاب کن و لذت ببر!

منتظر چه هستی؟ با دفتر حساب طلب و بدهی رقم شروع کن و با ثبت رایگان اولین حساب کتاب از راحتی و سرعت آن لذت ببر