درخواست شما با موفقیت ثبت شد.
منتظر دریافت پیامک باشید.
متاسفانه خطایی در ثبت درخواست شما بوجود آمده است.
لطفا بعدا دوباره امتحان کنید
درخواست شما یک بار پردازش شده است.
لطفا دقایقی دیگر مجددا امتحان کنید.
تعداد دفعات مجاز درخواست شما به پایان رسیده است.

چگونه می توان در کسب و کار پیشرفت کرد؟

  • 23 شهریور 1400
چگونه می توان در کسب و کار پیشرفت کرد؟

اگر صاحب یک کسب و کار باشی، حتما می دانی که شرط ماندگاری و بقاء، پیشرفت است. پیشرفت به این معنا است که بتوانی با توجه به نیاز مشتری، در وضعیت کاری خود تغییرات مثبت ایجاد کنی.

اما سوالی که وجود دارد این است که چگونه می توان به طور مستمر در کار پیشرفت کرد!؟

فرض کن شب است و تو با خودروی شخصی در یک جاده در حال حرکت به سمت مقصد هستی. این جاده کاملا تاریک است و تو فقط می توانی با نور چراغ های خودرو، تا فاصله چند ده متری خود را ببینی. اما نکته ای که وجود دارد این است که تو با عبور از هر ده متر می توانی ده متر دیگر را به وسیله چراغ های خودرو ببینی.

درواقع هر ده متر که به پیش می روی، این مکان برای تو وجود دارد که بتوانی به طور مستمر مداوم، در یک مسیر پیشرفت کنی تا در نهایت به مقصد برسی.

این اتفاق دقیقا چیزی است که می تواند باعث پیشرفت تو در کسب و کار شود. اگر می خواهی تا همیشه در حال پیشرفت باشی، تنها کافی است به اندازه ده متر حرکت کنی، (این حرکت می تواند شامل تحقیق، سرمایه گذاری و یا جذب نیرو و ... باشد) و پس آن به دنبال ده متر دیگر باشی.

دقت داشته باش برای اینکه بتوانی در حرفه  خود پیشرفت داشته باشی، لازم است تا آهسته و پیوسته حرکت کنی، و هیچ نیازی نیست تا به دنبال یک حرکت بزرگ و ناگهانی باشی.

مطمئن باش که با برداشتن گام های کوتاه اما مستمر، این امکان برای تو به وجود خواهد آمد که بتوانی صاحب یک کسب و کار موفق باشی، که هر روز در حال پیشرفت است.

آیا برای پیشرفت در کسب و کار خود به دنبال تغییر هستی؟

فکر می کنی از کجا و چه زمان باید تغییرات را آغاز کرد؟

نظرات

بی صبرانه منتظر شما هستیم!

نظر بدهید!
code

حساب کتاب طلب | بدهی را رایگان شروع کن!

منتظر چه هستی؟ سادگی سود است. دفترحساب راحت و سریع رقم