درخواست شما با موفقیت ثبت شد.
منتظر دریافت پیامک باشید.
متاسفانه خطایی در ثبت درخواست شما بوجود آمده است.
لطفا بعدا دوباره امتحان کنید
درخواست شما یک بار پردازش شده است.
لطفا دقایقی دیگر مجددا امتحان کنید.
تعداد دفعات مجاز درخواست شما به پایان رسیده است.

افزایش درآمد با دستمزد نتیجه ای

  • 21 مهر 1400
افزایش درآمد با دستمزد نتیجه ای

اگر به عنوان یک فروشنده و یا فردی که خدمات ویژه ای به مشتری ارائه می دهد فعالیت داری، می توانی با دستمزد نتیجه ای درآمد خود را افزایش بدهی.

دستمزد نتیجه ای چیست؟

فرض یک مشتری به شرکت و یا مغازه تو مراجعه می کند، و تو می خواهی از حضور آن بیشتری سود ممکن را به دست بیاوری. بهتر است سعی کنی تا به شکلی با مشتری صحبت کنی که او با طمینان از حاصل شدن نتیجه مورد نظر خود، هزینه را پرداخت کند.

معمولا شرکت های تبلیغاتی سعی می کنند تا به جای اینکه مبلغی را از مشتری دریافت کنند، و تبلیغات مورد نظر آن ها را انجام دهند، به مشتریان خود بگویند که با دریافت مثلا مبلغ 20 میلیون تومان کاری می کنیم که شما به درآمد روزانه 30 میلیون تومان برسید.

این شرکت تبلیغاتی به همین سادگی توانست با دریافت یک مبلغ نسبتا بالا و ایجاد حس اعتماد در مشتری، درآمد خود را افزایش دهد. به این درآمد در اصطلاح دستمزد نتیجه ای می گویند.

اگر که صاحب یک کسب و کار و یا فروشنده هستی، سعی کن تا با بررسی نوع فعالیت خود و خدماتی که به مشتری ارائه می دهی، کاری کنی که در کنار درآمد روزانه خود، بتوانی با دستمزد نتیجه ای به درآمد و سود بیشتری دست پیدا کنی.

آیا تاکنون از تکنیک دستمزد نتیجه ای استفاده کرده ای؟ به عنوان یک فروشنده از چه تکنیک های دیگری برای رسیدن به سود و درآمد بیشتری استفاده کرده ای؟

لطفت تجربه خود را با ما به اشتراک بگذار.

نظرات

بی صبرانه منتظر شما هستیم!

نظر بدهید!
code

حساب کتاب طلب | بدهی را رایگان شروع کن!

منتظر چه هستی؟ سادگی سود است. دفترحساب راحت و سریع رقم